Dotaz z kontaktního formuláře

By

Dotaz z kontaktního formuláře

Poradna – Vaše dotazyDotaz z kontaktního formuláře
dotaz před 9 roky

Dobrý den,\r\nmám fenku německého ovčáka,teď v září jí bude1,5roku. Je v tomto věku ještě štěně,nebo už dospělý pes ? Ptám se kvůli granulím,zda už přejít na krmivo pro dospělého psa,případně zůstat na štěněcím a.jak dlouho.Krmím K9,uvažuji o granulích Josera,Anka,K9….jaký je Váš názor na tyto granule ?Děkuji Paul

1 odpovědí
Ondrej Rychlik Personál zodpovězeno před 9 roky

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz. Odpovím. Ale dovolte mě vyznat se už definitivně Vám i případné veřejnosti, která na ruto poradnu chodí. Kladu si otázku proč by Vás měl zajímat můj názor na nějaké granule. Mimochodem na tomto webu je jakési desatero podle kterého by se měl při koupi granulí člověk nějak bazálně orientovat. Jsou jiné weby, které jsou diskusemi kolem granulí, značek granulí atp. přímo přesyceny. K čemu Vám může být dobrý můj názor? A jaký přínos může mít moje odpověď pro naši společnost? A pro mě samotného, který zde víc než co jiného, ztrácí čas. Zadarmo!
A teď k věci:
1,5 roční pes je již dospělý. Měl by tedy dostávat stravu pro dospělé psy. Ta se může více nebo méně lišit od složení „štěněčích“ granulí. Vhodnost záleží hlavně na aktivitě psa. K názoru na značky opět odkazuji na již výše zmíněné desatero. Dotazy tohoto typu jsou docela časté a našim klientům je stále trpělivě vysvětluji.
A teď se vrátím k úvodu a poděkování za dotaz:
Ačkoliv už ve mě zraje dlouho myšlenka poradnu ukončit, respektive změnit systém jejího fungování, Váš dotaz byl tou poslední kapkou. Poradna v této formě končí.
Zdraví
Ondřej Rychlík