Kožní problémy

By

Kožní problémy

Poradna – Vaše dotazyKožní problémy
dotaz před 10 roky

Hezký den, mám problém s německým ovčákem, který trpí kožními problémy, hnisavými ranami po těle, výpadky ochlupení. K tomu začíná mít problémy i s chůzí na zadních nohách. Stáří psa…10 let. Moc prosím o poradu. Děkuji předem Syřiště Václav, Krupá

1 odpovědí
Ondrej Rychlik Personál zodpovězeno před 10 roky

Dobrý den,

vámi popisované potíže si žádají víc než nějakou radu. Hnisavé rány po těle už budou nejspíš následkem, či dalším stadiem onemocnění kůže. Takové je samozřejmě potřeba léčit. Zároveň by však bylo dobré pokusit se najít příčinu daného stavu. Jak k tomu Váš pes přišel. Jediná smysluplná rada zní: navštivte s pacientem veterinárního lékaře.

Pokud máte zájem řešit problém u nás, dostavte se co nejdříve do ambulance. Ordinační hodiny jsou na webu. Jestlže jste již s nějakým veterinárním lékařem problém řešil, objednejte se telefonicky na čísle 321622460 k dermatologovi MVDr. Otakarovi Novákovi ( novak@vetnem.cz/veterinarni-nemocnice ) a on Vám sdělí další podrobnosti, případně odpoví na další dotazy. Zároveň se na ambulanci domluvíte na eventuelním dalším vyšetření na ortopedickém oddělení naší nemocnice.